Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Skrinka na topánky s výklopnými priehradkami

Skrinka na topánky s výklopnými priehradkami

Viac úložného priestoru a prehľadné uloženie Táto skrinka na topánky s pevnými plastovými hranami odolnými proti nárazom je prvok zo série nábytku vo vidieckom štýle. Vynikne vďaka trom výklopným priehradkám a zásuvke s prednou časťou s rámom ako aj úchytom z matného kefovaného kovu. Horná doska je s profilom. Skrinka VYROBENÁ V NEMECKU stojí na predmontovanom podstavci. Skrinka na topánky s 3 výklopnými priehradkami a malou zásuvkou V malej zásuvke na kovových výsuvoch a troch výklopných priehradkách s dvojradovou vložkou na topánky má všetko svoje miesto. Priehradky sú vhodné na topánky do veľkosti 45.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.