Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2013
Skrinka na topánky

Skrinka na topánky

S 3-mi výklopnými priehradkami na topánky a jedným úložným priestorom navrchu so sklenenou čelnou stranou a dohora výklopným vekom. Priehradky s dvojitou hĺbkou – na cca 12 párov topánok do veľkosti 43. Priehradky sa otvárajú jednoduchým stlačením určeného bodu. Korpus povrchovo upravený melamínovou živicou. Zadná stena vrchnej priehradky s otvorom na kábel, vrátane krytu. Chrániče podlahy zo silikónu. Vyrobené v Nemecku. Vrátane upevnenia na stenu a montážneho materiálu.
74,95 €
74,95
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky