Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW48 2015
Skrinka na šperky so zrkadlom

Skrinka na šperky so zrkadlom

Zrkadielko, zrkadielko povedz že mi... Táto skrinka na šperky má brúsené vonkajšie zrkadlo a malé vnútorné zrkadlo, v ktorom môžete obdivovať seba a svoje šperky. Vnútorné steny tejto nástennej skrinky sú vyložené umelým zamatom. Pre väčší poriadok a lepší prehľad Vnútri skrinky sa nachádzajú rôzne drevené lišty s 25-mi háčikmi rôznej veľkosti na náhrdelníky, náušnice a ďalšie šperky. Zásuvná priehradka a štyri veľké a osem malých priehradiek poskytujú miesto na mnoho ďalších šperkov a hodinky. Uzamykateľná Všetky poklady budú bezpečne uložené: Dvierka skrinky sú uzamykateľné, dva kľúče sú súčasťou dodávky.
79,95 €
79,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW48/2015  Štýlové darčeky

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.