Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW37 2017
Skrinka na šperky

Skrinka na šperky

Do tejto skrinky na šperky môžete uložiť všetky druhy šperkov. Má výklopné veko s veľkým zrkadlom a vo vnútri je vyložená mäkkým a šetrným umelým zamatom. Veľa úložného priestoru Obe dvierka majú po jednej úložnej priehradke, vo veku sa nachádzajú dve samostatné priehradky a dodatočná priehradka s držiakmi na prstene. Vo vnútornom priestore sú štyri háčiky na náhrdelníky a tri priehradky rôznej veľkosti. Na spodnej strane sa nachádza zásuvka s ďalšími šiestimi priehradkami.
69,95 €
69,95 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.