Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW16 2018
Sklenené formy na zapekanie s vekom, 3 ks

Sklenené formy na zapekanie s vekom, 3 ks

Formy na zapekanie s pridanou hodnotou Tieto tri všestranné formy na zapekanie zo skla dobre poslúžia v kuchyni: Možno ich používať na servírovanie, uchovávanie čerstvosti, zmrazovanie a pečenie – a bez veka sú vhodné aj do mikrovlnnej rúry a rúry na pečenie do 300 °C. S vekom sú chránené proti vytekaniu, a preto sa dajú bez problémov prenášať aj naplnené. Ak formy práve nepotrebujete, možno ich priestorovo úsporne vložiť do seba a uschovať.

Naposledy v ponuke: CW16/2018  Kuchyňa a zdravie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.