Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2017
Skladacie obedáre, 2 ks, malé

Skladacie obedáre, 2 ks, malé

Všestranné obedáre Na ohrievanie, uchovávanie alebo zamrazovanie – s týmito skladacími obedármi je možné všetko! Majú ventil na odvzdušnenie, ktorý po stlačení obsah vzduchotesne uzavrie a udrží dlho čerstvý. Keď je ventil otvorený, môže unikať para, a obedáre sú tak ideálne aj na použitie v mikrovlnnej rúre a rúre na pečenie. Skladacie obedáre z priehľadného silikónu Obedáre sú vyrobené z priehľadného silikónu, takže vždy dobre vidíte na ich obsah. Tento kvalitný materiál je navyše odolný proti teplotám od –30 °C do +230 °C a vhodný do umývačky riadu. Obzvlášť praktické je, že sa dajú zložiť naplocho a priestorovo úsporne uložiť.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2017  Lepšie jesť a zdravo žiť

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.