Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2017
Skladacia stolička

Skladacia stolička

Konštrukcia stoličky z eukalyptového dreva FSC® 100 % Tento klasický záhradný nábytok má stabilnú konštrukciu z kvalitného predolejovaného eukalyptového dreva s certifikátom FSC® a odnímateľný textilný poťah, ktorý sa v prípade potreby môže utierať vlhkou handričkou. Drevo je predolejované, a preto je odolné proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Skladacia stolička krásne vynikne aj v interiéri. Skladacia stolička sa dá priestorovo úsporne zložiť Keď stoličku práve nepoužívate, dá sa zložiť a priestorovo úsporne uschovať.

Naposledy v ponuke: CW28/2017  ZÁHRADNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.