Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW22 2017
Skladacia misa

Skladacia misa

Všestranné kempingové príslušenstvo Táto skladacia misa s objemom desať litrov by mala byť súčasťou každého kempingového vybavenia. Pri kempingu sa dá používať na rôzne účely, napríklad na umývanie riadu, pranie bielizne, chladenie nápojov alebo naberanie vody. Zvarené švy a zosilnený okraj z nej robia obzvlášť robustnú a praktickú kempingovú potrebu. Voda by však nemala byť horúcejšia ako 90 °C. Dve držadlá slúžia na pohodlné prenášanie. Priestorovo úsporná Po použití sa misa zloží naplocho a možno ju priestorovo úsporne uložiť v kempingovom vybavení.

Naposledy v ponuke: CW22/2017  Všetko na treking a kempovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.