Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW31 2016
Skladací pracovný stôl

Skladací pracovný stôl

Na rôzne použitie S týmto mobilným pracovným stolom nebudete pri domácich a remeselných prácach viazaní na určité miesto, napríklad v dielni. Keď stolík nepotrebujete, dá sa zložiť a nezaberá miesto. Funkčné detaily Tento multifunkčný stolík je vybavený štyrmi variabilne nastaviteľnými upínacími čeľusťami a dvomi kľukami na upínanie opracovávaného materiálu. Na jednej strane je pracovná doska opatrená vyznačenými uhlami a rozmermi, medzi nožičkami je umiestnená ďalšia odkladacia plocha.
24,95 €
24,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW31/2016  Pre domácich majstrov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.