Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW40 2016
Skladací kanister na vodu

Skladací kanister na vodu

Dá sa priestorovo úsporne zložiť S týmto skladacím kanistrom na vodu budete mať napríklad pri kempingu, na túrach alebo na lodi vždy poruke zásoby pitnej vody. Vďaka uzavieraciemu kohútiku sa dá pitná voda dobre dávkovať. Nenaplnený kanister je neobyčajne ľahký, dá sa zložiť a priestorovo úsporne uložiť v kempingovom vybavení. Ľahko sa prenáša Tento stabilný plastový kanister, ktorý je určený na styk s potravinami, má objem 15 litrov a dá sa pohodlne prenášať vďaka držadlu.

Naposledy v ponuke: CW40/2016  JESENNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.