Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW46 2017
Škatuľky, 5 ks

Škatuľky, 5 ks

S kvalitnou škatuľkou ušetríte darčekový papier: Tieto rozkošné škatuľky z kašírovaného kartónu s certifikátom FSC® a náročnou potlačou sa ideálne hodia na zabalenie vianočných darčekov – a potom ich možno používať ako skvelé úložné boxy. Súprava sa skladá z piatich škatuliek v rôznych veľkostiach a ak ich práve nepoužívate, možno ich priestorovo úsporne uložiť do seba.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.