Schließen

Šitie a ručné práce

Prebuďte svoju kreativitu

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Každý steh sa podarí!

Príslušenstvo a doplnky pre Vaše obľúbené hobby

Všetko v najlepšom poriadku

Skladovanie a ukladanie

Ručná práca je zábava

Nápady na maľovanie a dekorácie

Nábytok do domácej dielne

Pracovné stoly a stoličky

 
Žiaľ už vypredané
 
  • Kancelárska stolička, svetlosivá
  • Kancelárska stolička, antracitová
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
149,00
Náhľad
  

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Logo GUT GEMACHT nesú aj naše produkty z papiera certifikované podľa FSC® (Forest Stewardship Council®), pretože k jeho výrobe sa používa drevo zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

S OHĽADOM NA BUDÚCNOSŤ
Prísne štandardy FSC® zaisťujú zodpovedné hospodárenie s lesmi – od stromov až po hotový produkt. Ak sa rozhodnete pre kúpu produktu z papiera certifikovaného podľa FSC®, podporíte zachovanie dôležitých funkcií našich lesov. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že nie sú porušované žiadne práva pracovníkov v lesníctve a že títo pracovníci pracujú za bezpečných pracovných podmienok. Iba z lásky k prírode môžu vzniknúť tak skvelé výrobky!