Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW36 2016
Silikónové vákuové veká, 2 ks

Silikónové vákuové veká, 2 ks

Udržiavajte potraviny a jedlá dlhšie čerstvé – pomocou týchto vákuových viek to bude hračka. Veko sa jednoducho umiestni do stredu misy alebo hrnca a ľahkým zatlačením na pružnú silikónovú fóliu sa následne vytvorí vákuum, ktoré chráni proti vytekaniu. Priehľadné veká nahrádzajú alobal alebo potravinovú fóliu, sú odolné proti teplotám od –30 do +110 °C a môžu sa jednoducho umývať v umývačke riadu.

Naposledy v ponuke: CW36/2016  Takto sa varí vo svete

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.