Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW39 2017
Silikónové pásky, 6 ks

Silikónové pásky, 6 ks

Týchto šesť silikónových pások je ideálnych na jednoduché a bezpečné zväzovanie rolád a mäsových rolád alebo na porciovanie zeleniny, ako napríklad špargle: Prísady pevne stočte, pásku pretiahnite cez očko a utiahnite – a pripravte podľa receptu. Po varení sa rovnako jednoducho postupuje aj ďalej: Na rozdiel od kuchynských nití alebo drevených špajlí sa silikónové pásky dajú umývať v umývačke riadu a sú určené na opakované použitie.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.