Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW6 2018
Silikónové chňapky, 2 ks

Silikónové chňapky, 2 ks

Kuchynské pomôcky na každý deň Tieto dve kuchynské pomôcky sú užitočné pri varení – i po ňom. Spodná strana má silikónovú povrchovú úpravu, ktorá optimálne chráni pred teplom, a vrchná strana z čistej bavlny má otvor na ruku. Vďaka tomu ich môžete použiť ako chňapky a rovnako aj ako podložky pod horúci riad. A vďaka závesnému očku ich možno uschovať vždy poruke na háčiku.
7,99 €
7,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW6/2018  Škandinávska kuchyňa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.