Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Servírovacia misa a misa na šalát

Servírovacia misa a misa na šalát

Táto misa z plastu vo vzhľade kvalitného skla sa dá použiť napríklad ako misa na šalát alebo servírovacia misa. Misa má vyberateľnú servírovaciu misku s dvomi priehradkami, v ktorých možno chutne naaranžovať malé občerstvenie. V spodnej priehradke možno misku naplniť ľadovou triešťou na servírovanie chladených potravín. Misa má veko na uzatvorenie, ktoré chráni pokrmy pred hmyzom a zaisťuje, že potraviny zostanú dlhšie čerstvé.

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.