Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2018
Šatníková skriňa

Šatníková skriňa

S touto šatníkovou skriňou z našej série detského nábytku v severskom štýle získate veľa úložného priestoru v detskej izbe. Dvere sa dajú jednoducho a rýchlo namontovať vďaka zaklapávacím pántom a majú tlmič dverí na nehlučné zatváranie. Skriňa má dve zásuvky, ktoré sú vybavené úplným výsuvom a obzvlášť vysokými stenami – na optimálne využitie úložného priestoru. Vďaka automatickému zasúvaniu ich možno tiež nehlučne zatvoriť. Všestranné využitie úložného priestoru Za veľkými dverami na pravej strane sa nachádza tyč na oblečenie, ktorú možno upevniť v dvoch rôznych polohách. Dodatočne sú na bočnej strane tri vkladacie poličky, ktoré umožňujú celkovo štyri polohy. Poličky sú v každej polohe nastaviteľné do 3 rôznych výšok. Za malými dverami na ľavej strane sa štyri vkladacie poličky dajú umiestniť podľa potreby vďaka dierkam po celej výške skrine. Kvalitné vyhotovenie Spodná konštrukcia a úchyty sú z masívneho dubového dreva a vďaka kvalitnému vyhotoveniu s pevnými plastovými hranami odolnými proti nárazom má skriňa výnimočne dlhú životnosť.

Naposledy v ponuke: CW3/2018  Nové trendy do bytu

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.