Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW37 2017
Šanón na recepty

Šanón na recepty

Šanón na uloženie obľúbených receptov S týmto šanónom budete mať všetky obľúbené recepty ihneď poruke. Vďaka 50 ochranným obalom, 50 čistým listom na zapisovanie receptov, piatim deliacim listom a nálepkám na popisovanie podľa potreby budete mať poriadok vo Vašej zbierke receptov. Pomocou šanónu s 2 krúžkami a svorkou na uzatváranie budú všetky recepty na svojom mieste. Šanón sa hodí na formáty do veľkosti A5. Súčasťou balenia sú aj jeden hárok s nálepkami na zdobenie deliacich listov a receptov a odkaz na stiahnutie nových čistých listov na zapisovanie receptov.
8,00 €
8,00
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.