Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2017
Rukavice z mikroflísu

Rukavice z mikroflísu

Ako stvorené na zimnú prechádzku a guľovačku: Tieto rukavice z mikroflísu sú nielen ľahké a mäkké, ale aj krásne hrejivé. Vďaka sťahovaniu na gumu na zápästí flísové rukavice optimálne sedia, udržia sa na svojom mieste a teplo zostane vo vnútri. A navyše sú aj rozmanité: Dvojvrstvovú manžetu rukavíc možno nosiť dlhú alebo prehnutú. Decentnou ozdobou je módny detail vo vzhľade kože.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW45/2017  Zimné športy

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.