Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2014
Rukavice pre dotykové displeje

Rukavice pre dotykové displeje

Ideálne na ovládanie smartfónov, tabletov alebo digitálnych fotoaparátov Praktické v zime: Tieto pánske rukavice majú na palcoch a ukazovákoch vodivé dotykové body, vďaka čomu si ich nemusíte vyzliecť, keď Vám vonku zvoní smartfón alebo chcete ovládať tablet alebo digitálny fotoaparát. Mäkké a hrejivé Tieto rukavice z mäkkého mikrovlákna majú hrejivé vatovanie a mäkučkú flísovú podšívku, ktoré udržiavajú ruky aj pri nízkych teplotách v teple. Dokonale sedia vďaka sťahovaniu na gumu na zápästí a majú sponu na zopnutie obidvoch rukavíc.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.