Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW47 2015
Rukavice na obsluhu dotykových displejov

Rukavice na obsluhu dotykových displejov

Ideálne na smartfón a spol. Tieto rukavice nielen spoľahlivo hrejú, ale vďaka špičkám prstov na ovládanie dotykových displejov sú aj veľmi praktické. Na palci a ukazováku každej rukavice sa nachádzajú vodivé všité diely. Tie umožňujú pohodlnú obsluhu smartfónu, tabletu alebo digitálneho fotoaparátu v chladnom počasí. Výborne sa nosia – perfektne sedia Tieto rukavice z mäkkého mikrovlákna majú vatovanie a hrejivú flísovú podšívku. Dobre sedia vďaka sťahovaniu na gumu na zápästí. Dlane sú zosilnené. Praktické: Aby sa žiadna z rukavíc nestratila, je možné ich spojiť pomocou spony.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.