Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2017
Rozkladací záhradný stôl

Rozkladací tíkový záhradný stôl

Tento záhradný stôl je vyrobený z kvalitného tíkového dreva FSC® 100 % s pozinkovaným kovaním z ocele, je robustný, odolný proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom a má otvor pre slnečník. Jednoduché predĺženie Na rozloženie stola do jeho úplnej dĺžky asi dva metre sa pomocou synchrónneho rozkladania dosky stola jednoducho odtiahnu od seba a stredová časť sa rozloží. Ak ju nebudete potrebovať, stredová časť sa dá uložiť pod dosku stola.
549,00 €
549,00 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW28/2017  ZÁHRADNÉ ZĽAVY

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.