Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Rozdeľovače políc na pripevnenie, 2 ks

Rozdeľovače políc na pripevnenie, 2 ks

Čím vyšší je stoh oblečenia v šatníkovej skrini alebo regáli, tým je všetko neprehľadnejšie – a aj vratkejšie. Tieto dva rozdeľovače políc sa tým najjednoduchším spôsobom postarajú o poriadok, prehľad – a o to, že sa v regáli už viac neprevrhne žiadne oblečenie. Stačí ich pripevniť Rozdeľovače políc sú ihneď pripravené na použitie: Stačí ich pripevniť na skriňovú alebo regálovú poličku. Bez lepenia, vŕtania a poškodenia poličky – vďaka prídržnej časti s plastovým poťahom, ktorý chráni povrch nábytku.
5,99 €
5,99 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.