Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW11 2016
Rohožka

Rohožka

Optimálne absorbuje vlhkosť a nečistotu Prosím, vstúpte! Táto rohožka vďaka hustému vysokému vlasu zabezpečuje optimálnu absorpciu vlhkosti a nečistoty – takže nečistota zostane vonku. Je vhodná na použitie vo vnútorných i zastrešených vonkajších priestoroch a návštevníkov víta záhradníckym motívom a nápisom »Welcome«. Vďaka vodotesnej a protišmykovej spodnej strane rohožka zostane na svojom mieste.
12,95 €
12,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW11/2016  Moja záhradná oáza

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.