Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW28 2018
Regál na knihy s dvierkami

Regál na knihy s dvierkami

Naplnený regál na knihy vyčaruje osobitú atmosféru za každých okolností – a do tohto jednoduchého regála v klasickom štýle sa zmestia ešte aj iné veci. Má otvorený priestor na knihy alebo dekorácie a v spodnej časti poskytuje zakrytý úložný priestor za dvomi dvierkami so zaklapávacími pántmi a otváraním stlačením určeného bodu, ktoré sa dajú veľmi jednoducho namontovať. Vkladacie poličky s nastaviteľnou výškou Otvorená časť má tri vkladacie poličky, za dvierkami sa nachádzajú ďalšie dve. Vďaka dierkam po celej výške regála sa všetky poličky dajú umiestniť do ľubovoľnej výšky. Regál je vybavený pevnými plastovými hranami odolnými proti nárazom, vďaka čomu má výnimočne dlhú životnosť. Chrániče podlahy majú nastaviteľnú výšku na vyrovnanie drobných nerovností.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.