Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW10 2018
Puzdro na karty

Puzdro na karty

S týmto puzdrom na karty budete mať platobné karty, preukazy a peniaze vždy pri sebe – bez toho, aby sa čokoľvek rysovalo pod látkou. Puzdro z kvalitnej plnej hovädzej kože vypracovanej bez použitia chrómu Vás nadchne na pohľad i na dotyk svojím elegantným, štruktúrovaným povrchom a má tri zásuvné priehradky na karty, jednu priehľadnú zásuvnú priehradku a jednu priehradku na bankovky. Peňaženka je výnimočne úzka a praktická, vďaka čomu sa dokonale hodí do vnútorného vrecka saka alebo obleku.

Naposledy v ponuke: CW10/2018  Móda, technika a zábava

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.