Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW3 2019
Protišmykové podložky pod koberec, 4 ks

Protišmykové podložky pod koberec, 4 ks

Takto koberec zostane na svojom mieste! Tieto protišmykové podložky majú na jednej strane lepiacu plochu Tesa®, vďaka ktorej pevne držia na veľkých i malých kobercoch. Na druhej strane špeciálna povrchová štruktúra zabraňuje šmýkaniu kobercov na hladkých podlahách, ako sú obkladačky, laminát, parkety alebo PVC podlahy. Veľmi praktické: Koberec sa neprilepí na podlahu a dá sa jednoducho nadvihnúť, ak chcete podlahu pod ním povysávať alebo poutierať.
7,99 €
7,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW3/2019  Domácnosť a poriadok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.