Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2017
Protišmykové podložky pod koberec, 4 ks

Protišmykové podložky pod koberec, 4 ks

Vďaka nim bude každý koberec protišmykový Bezpečne držia aj na hladkých podlahách: Tieto samolepiace protišmykové podložky vďaka svojej povrchovej štruktúre zabraňujú šmýkaniu veľkých a malých kobercov alebo behúňov. Dajú sa použiť na obkladačkách, PVC podlahách a rovnako aj na parketách či lamináte. Koberec sa pritom neprilepí na podlahu a dá sa jednoducho nadvihnúť, ak chcete podlahu pod ním povysávať alebo poutierať.
9,99 €
9,99 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW30/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.