Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW48 2016
Profesionálny sušič vlasov s iónovou funkciou

Profesionálny sušič vlasov s iónovou funkciou

Vysokovýkonný sušič vlasov s mnohými funkciami Tento sušič vlasov značky Philips je skutočný silák: Vďaka AC motoru s efektívnejším prúdením vzduchu a výkonom 2 300 wattov sa zo sušenia vlasov stane profesionálna záležitosť. Profesionálny ochranný difuzér chráni vlasy pred poškodením teplom. Ochrana proti prehriatiu umožňuje rýchle sušenie vlasov pri nízkej teplote. Funkcia Coolshot zaisťuje dokonalú záverečnú starostlivosť po úprave účesu. Súčasťou balenia sú dva tvarovacie nadstavce. Sušič vlasov s iónovou funkciou Iónová funkcia neutralizuje statický náboj – pre hodvábne lesklé vlasy.
49,95 €
49,95 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.