Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2018
Profesionálny sušič vlasov

Profesionálny sušič vlasov

Úžasný výkon! S týmto vysokovýkonným profesionálnym sušičom vlasov si môžete vlasy vyfénovať rýchlo a šetrne. Prístroj s výkonom 2 000 wattov je okrem mnohých nastavení vybavený aj špeciálnou iónovou funkciou: Znižuje statický náboj vo vlasoch a dodáva im viac lesku. Pre vhodnú starostlivosť je možné upraviť prúdenie vzduchu v rámci troch teplotných stupňov, jedného ochladzovacieho stupňa a dvoch rýchlostí prúdenia vzduchu. Skvelá úprava vlasov! Pre najštýlovejšie účesy má sušič vlasov so závesným očkom k dispozícii obzvlášť úzky tvarovací nadstavec a difúzor pre väčší objem. Aby bolo čistenie čo najľahšie, vzduchová mriežka na zadnej strane fénu je odnímateľná. Sušič vlasov je pre bezpečnú manipuláciu vybavený ochranou proti prehriatiu, vlasovým filtrom a káblom s ochranou proti zlomeniu.
22,95 €
22,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW5/2018  Inšpirácia do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.