Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW39 2017
Profesionálna panvica

Profesionálna panvica

Panvice, ktoré spĺňajú profesionálne požiadavky Optimálne výsledky – a to na všetkých druhoch sporákov. Táto panvica z kovaného hliníka je obzvlášť tvrdá a odolná. Panvica s nitovanou rukoväťou z ušľachtilej ocele odolnou proti korózii Vás nadchne pri každodennom používaní v kuchyni svojou dlhou životnosťou, navyše je vhodná do rúry na pečenie do 180 °C a možno ju jednoducho umývať v umývačke riadu. Inteligentná povrchová úprava Panvica má vnútri kvalitnú nepriľnavú povrchovú úpravu GREBLON® C3+ spevnenú keramickými časticami. Preto je ideálna na smaženie s malým množstvom tuku, znižuje pripaľovanie a prichytávanie pokrmov – a navyše sa aj ľahko čistí. Na vonkajšej strane má povrchovú úpravu s keramickými časticami GREBLON® DK2, ktorá chráni chúlostivé povrchy. Vhodná aj na indukciu Dodatočná feromagnetická platňa v dne zaisťuje optimálnu stabilitu a dlhodobé udržiavanie tepla – a panvica sa zároveň môže používať aj na indukčných varných doskách.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.