Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2018
Prístroj na mikrodermabráziu Silk’n

Prístroj na mikrodermabráziu Silk’n

Malý prístroj s veľkým spektrom účinnosti: Tento prístroj na mikrodermabráziu Silk’n na profesionálny diamantový peeling s technológiou mikrodermabrázie zlepšuje štruktúru a pružnosť pokožky. Šikovný prístroj na použitie v pohodlí domova sa postará o viditeľne sviežejšiu a mladšie vyzerajúcu pokožku a má aj ďalšie pozitívne účinky na kvalitu pokožky: Zmierňuje nerovnosti pokožky a jazvy po akné Zmenšuje starecké škvrny a zmierňuje jemné vrásky Odstraňuje odumreté kožné bunky 2 vákuové stupne a 2 rozličné hlavice na kozmetické ošetrenie podľa potreby Prístroj má nízky vákuový stupeň pre citlivú a tenšiu pokožku a vysoký vákuový stupeň na následné ošetrenie alebo pre hrubšiu pokožku. Súčasťou balenia sú dve rozličné hlavice na rôzne ošetrenie: hrubá na peeling a jemná na jemné ošetrenie a všeobecné ošetrenie. Exkluzívne pre zákazníkov spoločnosti Tchibo: s úložným vreckom Prístroj na mikrodermabráziu Silk’n sa exkluzívne pre zákazníkov spoločnosti Tchibo dodáva v praktickom úložnom vrecku. K vybaveniu tiež patria 30 filtrov, tri náhradné gumené koncovky a kábel s adaptérom striedavého prúdu.

Naposledy v ponuke: CW12/2018  Wellness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.