Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW12 2018
Prístroj na masáž tváre

Prístroj na masáž tváre

Pre ešte dôkladnejšiu starostlivosť o tvár: Tento masážny prístroj umožňuje špeciálne ošetrenie tváre teplom alebo chladom. Ošetrenie teplom zlepšuje prekrvenie a vstrebávanie ošetrujúcich prípravkov. Ošetrenie chladom redukuje vrásky a zmenšuje póry. Medzi obomi režimami možno prepínať podľa potreby, vďaka tomu sa teplota za niekoľko sekúnd zmení z max. 42 °C na min. 6 °C. Prístroj s dodatočnou masážnou funkciou sa okrem toho hodí aj na použitie na slzných vakoch a pre všetky typy pleti. Má výdrž akumulátora cca 40 minút a dá sa jednoducho nabíjať cez USB kábel alebo sieťový adaptér. Pomocou svetelného indikátora možno ľahko zistiť, či je aktívna funkcia ošetrenia teplom, ošetrenia chladom a/alebo masážna funkcia, až kým sa masážny prístroj po dva a pol minútach automaticky nevypne.
14,99 €
14,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW12/2018  Wellness

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky