Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW45 2017
Prístroj na leštenie nechtov

Prístroj na leštenie nechtov

Pre prirodzene lesklé nechty Tento prístroj na leštenie nechtov sa postará o dlhotrvajúci lesk nechtov – aj bez laku! Súčasťou balenia je šesť nadstavcov: tri na vyhladenie a tri na leštenie. Pomocou ružových nadstavcov sa jemne vyhladí povrch nechtov a odstránia sa prípadné nerovnosti. Následné leštenie nechtov pomocou bielych nadstavcov im dodá prirodzený lesk. Tento šikovný prístroj má dva rýchlostné stupne a bezpečnostný vypínač, ktorý zabraňuje neúmyselnému zapnutiu.


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.