Schließen

Už žiadne plytvanie

Zdravá a moderná kuchyňa

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Žite uvedomelo, vyvarujte sa odpadu

Výrobky zero-waste pomáhajú udržať naše životné prostredie čisté.

Raňajky sú hotové!

Chlieb a ovsenú kašu si jednoducho pripravíte sami

 
Žiaľ už vypredané
*Len držiteľom TchiboCard bude odpočítaná zľava v nákupnom košíku.

Nakupujte ešte výhodnejšie s TchiboCard!

Ako majiteľ TchiboCard môžete využívať ešte výhodnejšie ponuky: v mnohých kolekciách Tchibo nájdete teraz jeden alebo viac výrobkov, ktoré s kartou TchiboCard získate za výhodnejšiu cenu.

Zabezpečte si teraz túto a mnoho iných výhod a prihláste sa do klubu TchiboCard.
Zaregistrujte sa teraz
   
Žiaľ už vypredané
 
Žiaľ už vypredané
 
 
   
Žiaľ už vypredané
 
niekoľko kusov
  

Výrobky to-go do školy a kancelárie

5 tipov pre menej odpadu

  • Sieťky na ovocie a zeleninu sú praktickou alternatívou jednorazových plastových vrecúšok.
  • Voda z vodovodu ušetrí plastové fľaše a uvoľňuje až 1 000-krát menej CO2 ako minerálna voda vo fľašiach.
  • Výrobkami z recyklovaných materiálov sa chránia cenné zdroje.
  • Šaláty, ovocie a iné pochúťky možno prenášať v dobre uzatvárateľných a opätovne použiteľných desiatových boxoch.

Kuchynskí pomocníci pre zdravú kuchyňu

Smaltovaný riad

Úplne trendovo

Prvotriedny riad zo smaltu

Smalt sa vyrába zo zmesi prírodných surovín a má vynikajúce vlastnosti:

✓ je robustný
✓ odolný proti poškriabaniu a porezaniu
✓ nepriľnavý
✓ vhodný do rúry

Vitajte v kuchyni!

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to, aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom, aby sme dosiahli ešte lepšie výsledky. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj k tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.
Logo GUT GEMACHT nesú aj naše produkty z papiera certifikované podľa FSC® (Forest Stewardship Council®), pretože k jeho výrobe sa používa drevo zo zodpovedne obhospodarovaných lesov.

S OHĽADOM NA BUDÚCNOSŤ
Prísne štandardy FSC® zaisťujú zodpovedné hospodárenie s lesmi – od stromov až po hotový produkt. Ak sa rozhodnete pre kúpu produktu z papiera certifikovaného podľa FSC®, podporíte zachovanie dôležitých funkcií našich lesov. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že nie sú porušované žiadne práva pracovníkov v lesníctve a že títo pracovníci pracujú za bezpečných pracovných podmienok. Iba z lásky k prírode môžu vzniknúť tak skvelé výrobky!