Schließen

Jeseň na záhrade

Všetko pre jesenné práce vonku

So správnym vybavením je Vaša záhrada optimálne pripravená na premenlivé jesenné počasie. K tomu patrí profesionálne záhradné náradie a dobrá ochrana Vášho záhradného nábytku pred vplyvmi počasia, ako aj kvitnúce jesenné rastliny a štýlové kozuby. Takto si jeseň vychutnáte vo všetkých jej aspektoch.

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Jesenné nápady na pestovanie rastlín

Ovocné rastliny, jesenné trvalky a náradie

Príjemné hodiny strávené v záhrade

Záhradný nábytok a záhradné osvetlenie

Dobre chránené cez zimu

Ochranné plachty a kryty

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Nábytok z dreva s certifikátom FSC® prináša so sebou prirodzenosť do každého domu. Logo GUT GEMACHT tu znamená, že váš jedinečný materiál pochádza výhradne zo zodpovedného lesného hospodárstva.

ÚPLNE TVOJA PRÍRODA
Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok. Vy si tak môžete svoj domov mohli skrášliť trvalo udržateľným spôsbom.
Ovplyvňujú klímu a vytvárajú ochranný priestor pre zviera i človeka. Aby sme ho zachovali, je tento produkt z regionálneho a udržateľného lesného hospodárstva GUT GEMACHT.

Prísne štandardy v oblasti životného prostredia a krátke transportné vzdialenosti zaisťujú zodpovedné a voči klíme priateľské lesné hospodárstvo. Takže sa môžete spoľahnúť, že je biologická rozmanitosť lesov chránená. Takisto sa dbá na dodržiavanie zákonov a na bezpečné pracovné podmienky lesných robotníkov. To predstavuje udržateľnosť až do detailu.