Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Pripravte Váš šatník na jeseň

Móda do veľ. 52/54

Keď listy na stromoch nadobudnú žiarivú pestrosť, je tu čas na nové oblečenie v žiarivých červených tónoch s atraktívnymi vzormi, trendové doplnky a šperky, ako aj na pohodlnú dennú a nočnú bielizeň.

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Intenzívna farba, lepší vzhľad

Jesenné štýly do veľkosti 52/54

  
   
 
    
 
  • Rolák
Z mäkko splývavej zmesi bavlny a viskózy
9,99
Náhľad
  
  
   
   
  • Obojstranná prešívaná vesta
Ultra ľahké a hrejivé vatovanie zo 100 % recyklovaného polyesteru
19,99
Náhľad

Čierna sa snúbi s potlačou

Trendové vzory kombinované s elegantnou čiernou

Základné modely s vkusnými detailmi

Nadčasová klasika s rafinovanými detailmi

  
      
    
     
  • Tepláky
Maximálne pohodlie pri nosení vďaka elastickému tunelovému sťahovaniu so šnúrkou na zaväzovanie
14,99
Náhľad
 
 
  • Vesta s rolákovým golierom
Z mäkkej zmesi s bavlnou s voľným spôsobom pletenia
14,99
Náhľad
 
  • Prešívaná vesta
Hrejivé vatovanie
17,99
Náhľad
  
   
  • Prešívaný kabát
Ultra ľahké a hrejivé vatovanie
39,95
Náhľad
  

Doplnky na každý deň

Šperky, hodinky, šály a kabelky

   
  
  
   
  
  
   
   
     
   
  • Okrúhly šál
Príjemná mäkká tkanina
7,99
Náhľad

Topánky a pančuchový tovar

Od balerínok po členkové topánky, od sneakers ponožiek až po pančuchové nohavice – všetko pre Vaše nohy

Štýlová denná bielizeň

Podprsenky, tielka, panty nohavičky a slipy

Urobte si pohodlie!

Príjemná nočná bielizeň a oblečenie na voľný čas

FÉR K ĽUĎOM A K PRÍRODE: TO JE NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si zodpovednosť, ktorú máme za našu planétu, a preto sa už 13 rokov usilujeme o to aby sa naše výrobky vyrábali zodpovedným spôsobom. Ide nám o ochranu životného prostredia, ale aj rešpekt k ľuďom, s kterými spolupracujeme. Veľa sme už dosiahli, ale vieme, že je pred nami ešte dlhá cesta. Každý deň preto pracujeme na tom aby sme dosiahli ešte lepších výsledkov. Podrobnosti k udržateľným výrobkom z tejto kolekcie aj tomu, na čom stále pracujeme, nájdete tu a na adrese tchibo.sk/trvalaudrzatelnost
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Textil označený logom ECO-LOGIC je vyrobený z bavlny vypestovanej v rámci indického projektu Appachi ECO-LOGIC zameraného na podporu malých pestovateľov bavlny.
Farmári zapojení do projektu sa vo vzájomnej spolupráci učia ako vypestovať bavlnu s využitím prírodných prostriedkov na ochranu rastlín a prírodných hnojív. To je prospešné pre životné prostredie, pre polia a, samozrejme, aj pre farmárov.
Koža je veľmi kvalitným a odolným materiálom. Takže z výrobku sa môžete dlho tešiť. Naše kožené výrobky sú navyše vyčinené bez použitia chrómu. To zabraňuje zaťaženiu životného prostredia chrómom a okrem toho sa vylúčia zdravotné riziká spôsobené touto látkou pre ľudí v krajinách produkcie výrobkov a aj pre Vás.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.
Zastávame názor, že pokiaľ znovu použijeme hodnotné suroviny, robíme dobrú vec, a vytvárame tak produkty, ktoré právom nesú logo GUT GEMACHT. Preto recyklujeme suroviny a šetríme tak ich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITIE
Keď sa rozhodnete pre výrobok z recyklovaného materiálu, prispejete tak veľkou mierou ku konceptu trvalo udržateľného rozvoja. Môže sa tak výrazne znížiť produkcia škodlivých emisií a súčasne sa šetrí energiou a surovinami. Kvalita zostáva rovnaká.