Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW35 2013
Priestorovo úsporný sušiak na bielizeň

Priestorovo úsporný sušiak na bielizeň

Veľa miesta na sušenie bielizne na malej ploche. 3 úrovne – 30 m plochy na sušenie. 90 cm široké tyče na sušenie – vhodné aj na široké kusy bielizne. Strednú úroveň možno sklopiť – ideálny na zavesenie dlhších kusov bielizne. Z kovu povrchovo upraveného práškovou farbou a plastu. Možno ho zložiť a priestorovo úsporne uskladniť. Vrátane 4-och koliesok, aby bol sušiak mobilný, 5-ich vešiakov, 2-och malých držiakov a vrecka na štipce.
49,95 €
49,95
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW35/2013  Novinky šité na mieru

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.