Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW19 2018
Prenosný skladací gril

Prenosný skladací gril

Tento kompaktný gril na drevené uhlie možno zložiť a prenášať pomocou držadla – je ideálny na cesty alebo pre prípad, ak máte k dispozícii obmedzený priestor, napríklad na balkóne. Ak sa spontánne rozhodnete grilovať, gril stačí rozložiť, nasadiť bočné diely a vložiť rošt. Potom už treba len pridať uhlie a môžete začať. Zložený gril sa dá jednoducho a priestorovo úsporne uložiť, jednotlivé časti sú uschované v samotnom tele grilu. Súčasťou balenia je aj dodatočný grilovací nadstavec na opekanie chleba.

Naposledy v ponuke: CW19/2018  Záhrada a grilovanie

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.