Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2018
Prenosný reproduktor do kúpeľne

Prenosný reproduktor do kúpeľne

Na počúvanie hudby alebo telefonovanie – napr. pod sprchou Tento reproduktor do kúpeľne s VKV rádiom, funkciou handsfree a prijímačom s funkciou Bluetooth® je chránený proti striekajúcej vode a napájaný akumulátorom. Pomocou veľkej prísavky ho možno pripevniť na hladkých povrchoch, ako napríklad na obkladačkách, a vďaka zabudovanému akumulátoru prehráva hudbu až šesť hodín. Na úplné nabitie akumulátora ho treba nabíjať približne štyri hodiny. Zabudovaný prijímač s funkciou Bluetooth® registruje signály v dosahu desať metrov a pri malej vzdialenosti je dokonca možný aj prenos cez dvere a steny. Na povrchu Soft Touch sa nachádzajú všetky ovládacie prvky zariadenia: zapínač/vypínač, tlačidlo na ovládanie hlasitosti, tlačidlo na ovládanie prehrávaných titulov a tlačidlo na príjem hovoru.
19,99 €
19,99
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW5/2018  Inšpirácia do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Podobné výrobky

Náladové svetlo a reproduktor s Bluetooth® 2 v 1

Svetlo s funkciou stmievania na nastavenie požadovanej intenzity osvetlenia
24,95 € 20,00 € Quickshop

Bluetooth® reproduktor s látkovým poťahom

Bezdrôtový prenos hudby zo smartfónu, tabletu alebo prenosného počítača
24,95 € 20,00 € Quickshop