Schließen

Pre štvornohých maznáčikov

Hračky a doplnky pre psov a mačky

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Fíha, to je život

Hračky a všetko dôležité pre psa

 
  
  • Loptička pre psy odolná proti rozhryzeniu
Je extrémne odolná a má dlhú životnosť
5,99
Náhľad
  
  
  • Hračka pre psy
Dá sa použiť na aportovanie a ako lietajúci tanier
7,99
Náhľad
 
   
   
  
  • Loptička na hranie
Podporuje hravosť
Naplnená pochúťkami
5,99
Náhľad
 
  • Hračka s pochúťkami pre psy
Prebudí hravosť – možno ju naplniť pochúťkami
5,99
Náhľad
  
 
  
 
  
 
 
   
  
 

Veľká zábava pre malé zamatové labky

Hračky, skrýše a ešte viac

Všetko šťastie na Zemi…

Príslušenstvo pre koňa a jazdca

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Lesy sú nenahraditeľné. Ovplyvňujú klímu a vytvárajú chránený priestor pre zvieratá a ľudí. Aby sme si ich zachovali, sú naše výrobky vyrobené z dreva s certifikátom FSC® a logom GUT GEMACHT.

Prísne štandardy certifikačného systému FSC® (Forest Stewardship Council®) garantujú zodpovedné lesné hospodárstvo — od stromu až po hotový výrobok.
Môžete sa spoľahnúť na to, že je chránená biologická rozmanitosť lesov. Postarané je aj o dodržiavanie práv a bezpečných pracovných podmienok lesných robotníkov. To je trvalá udržateľnosť až do posledného detailu.