Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW15 2017
Poťah na sedadlo bicykla s gélovou vložkou

Poťah na sedadlo bicykla s gélovou vložkou

Gélový poťah na sedadlo bicykla Na tomto poťahu si radi spravíte pohodlie. Poťah na sedadlo s gélovou vložkou je vhodný na bežne predajné sedadlá bicyklov a vďaka ergonomicky tvarovaným gélovým vložkám poskytuje širokú a pohodlnú sedaciu plochu počas dlhých i krátkych výletov. Jeho veľkosť sa dá prispôsobiť podľa potreby pomocou sťahovacej šnúrky s brzdičkou, poťah odpudzuje vodu. Reflexný prvok na zadnej strane zlepšuje viditeľnosť cyklistu.

Naposledy v ponuke: CW15/2017  Výbava pre cyklistov

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.