Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW25 2016
Postriebrený jedálny príbor »Spaten«

Postriebrený jedálny príbor »Spaten«

S jedálnym príborom »Spaten« prichádza na stôl jednoduchá elegancia. Tento príbor z ušľachtilej ocele 18/10 leštenej do vysokého lesku, striebrenej 90 g tvrdého striebra sa skladá zo šiestich nožov, šiestich vidličiek, šiestich lyžíc, šiestich kávových lyžičiek a šiestich dezertných vidličiek. Nože majú duté rukoväti a čepele zo špeciálnej čepeľovej ocele. Príbor je, samozrejme, vhodný do umývačky riadu a predáva sa s príborníkom, čistiacou handričkou na striebro a návodom na údržbu.

Naposledy v ponuke: CW25/2016  Kuchyňa v novom šate

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.