Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW41 2018
Posilňovač brucha a horných končatín 3 v 1

Posilňovač brucha a horných končatín 3 v 1

S týmto posilňovačom brucha a horných končatín môžete posilňovať brucho a hrudník, pričom prístroj zároveň šetrí chrbát. Ideálne sa hodí na vzpory ležmo, kľuky vzadu a sklápačky a na dodatočné posilňovanie svalov hrudníka, ramien a chrbta. Všestranný tréning len s jedným prístrojom Prídržné tyče s mäkkým penovým vystužením poskytujú optimálnu stabilitu na prístroji, ktorého nosnosť je až približne 120 kg. Jednoducho a rýchlo sa zostavuje a opäť rozkladá – a vďaka priloženému návodu na zostavenie a plagátu s návodom na cvičenie vo formáte A3 môžete hneď začať s posilňovaním.
39,95 €
39,95 €
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.