Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW18 2018
Popruh na kufor 3 v 1

Popruh na kufor 3 v 1

Tento popruh na kufor s nastaviteľnou dĺžkou poskytuje dodatočnú ochranu pre kufre s obvodom do 185 cm. Má zámok s číselným kódom, ktorý možno zaistiť pomocou individuálne nastaviteľného trojmiestneho kódu. Takto kufor zostane pevne uzatvorený, aj keď sa s ním pri nakladaní batožiny bude zaobchádzať trochu drsnejšie. So zabudovanou váhou Popruh na kufor je vybavený zabudovanou váhou, pomocou ktorej po dokončení balenia presne zistíte jeho hmotnosť. Rozpätie váživosti je do 40 kilogramov a je možné nastaviť aj váženie v librách. Dodatočný nosný popruh uľahčuje váženie a zvukový signál ohlási koniec váženia.
12,99 €
12,99
vrátane DPH


Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.