Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW30 2017
Pomôcka na čistenie striebra a šperkov

Pomôcka na čistenie striebra a šperkov

Žiarivý výsledok ako mávnutím čarovného prútika S touto doštičkou na opakované použitie, ktorá je určená na čistenie striebra, zlata, medi, ušľachtilej ocele, brúsených drahokamov a postriebrených predmetov, striebro a šperky zažiaria: Hliníkovú doštičku stačí so štipkou soli vložiť do vody a pridať veci, ktoré chcete vyčistiť – a prirodzený proces sa pustí do práce. Jednoduchá Prvé výsledky sú viditeľné už počas čistenia: Vzniká žiarivý lesk, a to úplne bez dodatočnej chémie. Samotné čistenie je výnimočne šetrné: Nedochádza k odstráneniu žiadnej časti povrchu a nevznikajú žiadne škrabance ani zápach – a veci už potom nemusíte ani leštiť.

Naposledy v ponuke: CW30/2017  Pomocníci do domácnosti

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.