Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW34 2017
Policová stena v retro dizajne

Policová stena v retro dizajne

Táto policová stena s dubovou dyhou z pravého dreva má tri police s kovovými priečkami v matnej čiernej farbe, pričom spodná polica je odnímateľná. Ak ju dáte preč, na spodnú plochu sa zmestí televízor. Pod strednou policou sa nachádza podlhovastá otvorená priehradka. Dodatočná výklopná priehradka so zrkadlovou zadnou stenou sa dá jednoducho namontovať pomocou zaklapávacích pántov a môže sa použiť napríklad ako barový pult. Úplne dole poskytujú dodatočný úložný priestor tri zásuvky. S masívnym dubovým drevom Policová stena v retro dizajne stojí na nohách z masívneho dubového dreva a hrany majú výnimočne kvalitné vyhotovenie vďaka náglejkom z pravého dubového dreva. Zásuvky so vsadenými úchytovými lištami a na neviditeľných spodných koľajničkách s guľôčkovými ložiskami sa dajú kompletne vytiahnuť a naplniť.

Naposledy v ponuke: CW34/2017  Nadčasový nábytok

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.