Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW48 2015
Pohybový snímač s alarmom

Pohybový snímač s alarmom

Veľmi hlasitý alarm Keďže zlodeji najradšej pracujú v tichosti, je hluk overeným prostriedkom, ako ich od krádeže odradiť. Tento pohybový snímač upozorňuje na neoprávnené vniknutie veľmi hlasitým alarmom so silou 105 decibelov a je ideálny na zabezpečenie napríklad izieb, chodieb, vstupných priestorov a garáží. Integrovaný infračervený detektor reaguje na pohyb v uhle približne 90° a v dosahu asi šesť metrov. S 2-mi infračervenými diaľkovými ovládaniami a funkciou odloženého spustenia alarmu Súčasťou balenia sú dve infračervené diaľkové ovládania, ktoré slúžia na aktiváciu a deaktiváciu pohybového snímača. Alarm sa aktivuje asi po 30 sekundách. Keď je zaznamenaný pohyb, alarm sa spustí so štvorsekundovým oneskorením, aby ste po vstupe do miestnosti mali čas nástenný alarm pohodlne vypnúť diaľkovým ovládaním skôr, ako sa rozoznie. Kontrolka LED informuje o prevádzkovom režime.

Naposledy v ponuke: CW48/2015  Black Friday

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.