Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky z kalendárneho týždňa CW5 2018
Pohodlný sprchový systém 2 v 1

Pohodlný sprchový systém 2 v 1

Pohodlný sprchový systém s hornou a ručnou sprchou Tento kvalitný a pohodlný plne pochrómovaný sprchový panel Vás bude rozmaznávať dvomi rôznymi sprchami: veľkou hornou sprchou a flexibilnou ručnou sprchou s tromi druhmi prúdenia vody, ktoré sa dajú pohodlne prepínať jednou rukou pomocou gombíka. Jednoduché striedanie hornej a ručnej sprchy umožňuje praktický prepínač na sprchovej tyči. Držiak ručnej sprchy má nastaviteľnú výšku.
59,95 €
59,95 €
vrátane DPH

Naposledy v ponuke: CW5/2018  Inšpirácia do kúpeľne

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.