Schließen

Pohodlná denná a nočná bielizeň

Bielizeň v jemných farbách

Naše najobľúbenejšie kúsky z tejto kolekcie

Pre noci plné oddychu

Nočné košele, pyžamá, šortky a viac

Obľúbená spodná bielizeň na leto

Pohodlné podprsenky a nohavičky

Úžasne všestranné

Pohodlná a bez švov, mimoriadne ľahká alebo poskytujúca oporu – náš výber podprseniek ponúka vhodný model pre každú ženu.

K podprsenke s kosticami

80-95D, 80-95E

 • Špeciálny pohodlný strih pre väčšie veľkosti
 • S ozdobnou čipkou na košíčkoch a ramienkach

K podprsenke s mäkkými košíčkami

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Jemne tvaruje bez kostíc, s ľahko vatovanými košíčkami
 • S jemnou čipkou na okraji košíčka

K zmenšujúcej podprsenke

85-95D, 85-100E

 • Špeciálny strih – opticky zmenšuje prsia o jednu veľkosť košíčkov
 • Optimálne drží vďaka kosticiam a sieťovine Power Mesh v bočných dieloch

K podprsenke s košíčkami

75-80A, 75-85B, 75-80C

 • Tvaruje krásny dekolt – s kosticami a mäkkými košíčkami
 • Jemný materiál Microtouch s hodvábnym leskom a jemnou čipkou na košíčkoch a bočných dieloch
Kreuzgrößen

Krížové veľkosti

Pokiaľ je Vaša obľúbená podprsenka vypredaná, sú riešením krížové veľkosti. Pri nich je potrebné vybrať si rozmer pod prsami väčší a veľkosť košíčkov menšiu – alebo naopak. Krížové veľkosti pre 80B sú napr. 85A a 75C.

Nápadne nenápadné

Tvarujúca bielizeň vo farbe pokožky

Príjemne pohodlná bielizeň pre Vaše krivky

Denná bielizeň vo väčších veľkostiach

Bielizeň pre mužov

Pyžamá, tielka, slipy a boxerky

 
niekoľko kusov
 • Krátke pyžamo
Mäkký jednoduchý džersej
11,99
Náhľad
  
  
   
 • Boxerky, 2 ks
Z príjemne mäkkého jednoduchého džerseja
7,99
Náhľad
 
 • Boxerky, 2 ks
Obzvlášť plochý pás na gumu – nerozširuje
7,99
Náhľad
 
 • Slipy, 3 ks
Plochý a elastický pás na gumu s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou
7,99
Náhľad
 
 • Slipy, 3 ks
Plochý, elastický pás s mäkko zdrsnenou vnútornou stranou
7,99
Náhľad

SPOLOČNE MENÍME SVET K LEPŠIEMU

My všetci nesieme spoločnú zodpovednosť za svet, v ktorom žijeme dnes a budeme žiť aj zajtra. V Tchibo sa preto už vyše 14 rokov snažíme o to, aby sa naše výrobky vyrábali férovo – s rešpektom k nášmu životnému prostrediu a k ľuďom, s ktorými spolupracujeme. Na mnohých miestach sa nám to už podarilo. Na to sme hrdí. Zároveň si uvedomujeme, že je ešte kus cesty pred nami. To sa nám však nepodarí bez pomoci. Dokážeme to len spolu s ľuďmi, ktorí vyrábajú naše výrobky, a spolu s Vami, našimi zákazníkmi, ktorí naše výrobky objavujete pre seba. Zistite viac na tchibo.sk/udržateľnosť.
Aj naše textílie s biobavlnou nesú logo GUT GEMACHT a pomáhajú nám dosiahnuť náš cieľ: 100 % trvalo udržateľné konanie. Jeden úspech sme už mohli zaznamenať, lebo v roku 2016 bolo približne 80 % použitej bavlny z trvalo udržateľných zdrojov.

Ekologicky úsporný spôsob produkcie biobavlny chráni druhovú rozmanitosť a zachovanie úrodných druhov pôdy, čo prináša osoh farmárom pestujúcim bavlnu. Naše výrobky s biobavlnou rozpoznáte jednoducho na základe údajov o materiáloch: Obsahujú minimálne 95 % biobavlny, garantuje to pečať „OCS 100“ – a od obsahu minimálne 50 % pečať „OCS Blended“.
Pri našej móde z vlákien Lenzing Viscose® pocítite okamžite, že bola vyrobená kvalitne, GUT GEMACHT. Vyznačuje sa mimoriadnou mäkkosťou na dotyk a nádherne splýva.

Celulózové vlákno vám poskytne nielen príjemný pocit na koži, ale je dobré aj vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu: Je vyrábané z rastlinných surovín. Tieto sa získavajú zásadne z trvalo udržateľných zdrojov. Pri výrobe sa dbá na to, aby boli dodržané vysoké kvalitatívne a ekologické štandardy.
Hodvábne mäkká, odvádzajúca vlhkosť a vyrovnávajúca teplotu — to všetko zažijete s našou nočnou bielizňou z vlákna TENCEL®. Lyocelové vlákno si Vás získa vynikajúcimi vlastnosťami produktu pri nosení a naviac je jeho výroba mimoriadne ekologická.

Surovinou na výrobu vlákna TENCEL® je celulóza — získavaná z dreva s certifikátom FSC®. TENCEL® sa vyrába v uzavretom výrobnom cykle (closed loop system). Tak si môžete byť istý, že naša nočná bielizeň z vlákna TENCEL® je rovnako dobrá pre životné prostredie ako je Váš pocit pri jej nosení.